niedziela, 4 grudnia 2016

Na paczkowym froncie #3

Za tydzień o tej porze przeczytacie wstępne sprawozdania finansowo-merytoryczne z naszej tegorocznej akcji, a tymczasem szykujemy się do ostatniej prostej.

Zakupy z grubsza "ogarnęłyśmy" - sprzęty AGD, meble, odzież, chemię gospodarczą już mamy, podobnie z częścią artykułów spożywczych i szkolnych. Dziś kupiłam też resztę rzeczy niezbędnych do pakowania - taśmy, folie itp., bo jak wiecie, staramy się, żeby Paczki były dostarczone bez strat i jednocześnie wyglądały przyzwoicie :)

Pakowanie rozpoczniemy we wtorek. Proces ten, przy 4 rodzinach, jest nieco skomplikowany, ale wiemy już jak pracować, żeby wszystko przebiegło bez zakłóceń. To w końcu nasz 5 rok! Jak zwykle liczymy na pomoc młodzieży z naszej szkoły, bo same z pewnością nie zrobiłybyśmy tego równie szybko i skutecznie.

Najwięcej radości zawsze mamy przy kompletowaniu upominków specjalnych - każda z naszych Rodzin dostaje pudło z nr 1, w którym znajdzie przeróżne prezenty - te zamówione i te, które według nas sprawią im radość, a są niespodzianką. W tym roku będą to m. in. bilety na koncert, płyty z autografem, książki, zabawki, perfumy i inne drobiazgi.

Do tej pory wydałyśmy łącznie niemal dwukrotnie więcej pieniędzy niż rok temu, a jeszcze "trochę" zostawimy w spożywczakach :) Życzcie nam przypływu sił, bo te "paczkowe" tygodnie są dość wymagające kondycyjnie.

Na koniec wrzucam zdjęcie magazynu tymczasowego z czwartku. Wkrótce będzie ich więcej, bo towaru tam przybyło ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz